Спростіть вираз і знайдіть його значення 2x - 4(3x - 2) + (12x - 8), якщо х = -2,5


Ответы на вопрос

Отвечает Абдрашитов Данил.

Объяснение:

2х-12х+8+12х-8 х=-2,5

2х=2×(-2,5)=-5