Який із многочленів стандартного вигляду дістанемо, виконавши множення (2a² - 2ab + b²)(5a - b)​


Ответы на вопрос

Отвечает Стрижак Егор.

Ответ:

(2а2-2аб+б2)(5а-б)=2а*2=4-2аб=2+6*6)+(5а-4)=39