Доведіть що значення виразу 10/5 - 5/7 кратне 7 пжпжпжпжжпжпжпжжмжмжп дам 20 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Хильманович Рома.

Объяснение:

10/5 - 5/7 = 70/35 - 25/35 = 45/35

45/35 : 7 = 45/35 * 1/7 = 45/245 = 9/49

Доведено.