1)x²+4x=02)2p(x-y)+q(x-y)з розвязанням будь ласка дам 30 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Барриентос-Ефремова Таисия.

Відповідь:

в посненні)

Пояснення:

1. x²+4x=0

x × ( x + 4 ) = 0

x = 0

x + 4 = 0

x = 0

x = - 4

x1= -4 , x2 = 0

рівняння має 2 розв.

2. 2p ( x - y ) + q( x - y ) = 2px - 2py + qx - qy