Знайдіть cos α,якщо sin α=4/5 i π/2<α<π


Ответы на вопрос

Отвечает Кускова Кристина.

Ответ:

Объяснение:

Для того, щоб знайти cos α, можна скористатися тригонометричною формулою:

cos² α + sin² α = 1

Замінюючи sin α на 4/5 та записуючи формулу у вигляді рівняння, отримуємо:

cos² α + (4/5)² = 1

Розв'язуючи рівняння, отримуємо:

cos α = √(1 - (4/5)²) = √(1 - 16/25) = √(9/25) = 3/5

Таким чином, cos α = 3/5, і також можна сказати, що cos α = 3/5, якщо 4/5 ≤ sin α < 1 та π/2 < α < π.