Перетворити в многочлен стандартного вигляду (2т-т^2)+(4т^2-5)-(т-5)


Ответы на вопрос

Отвечает Попович Даша.

Ответ:

3t² + t

Объяснение:

(2t - t²) + (4t² - 5) - (t - 5) = 2t - t² + 4t² - 5 - t + 5 = (4t² - t²) + (2t - t) + (5 - 5) = 3t² + t