Помогите пожалуста: Порівняти:3^³⁸в ступені і 9^¹⁹в ступені


Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

ми знаємо, що 3^2=3*3=9. Також ми знаємо, що при возведенні степеня в степінь вони перемножуються

тому 3^38=(3^2)^19=9^19

Объяснение: