Доведіть що значення виразу 5^6-3^6 ділиться на -19


Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Александра.

Ответ:

Объяснение:

5^6-3^6=(5^3-3^3)(5^3+3^3)=(5^3-3^3)(125+27)=

=(5^3-3^3)(5+3)(25-15+9)=(5^3-3^3)*8*19