2. Не виконуючи побудов, визначте, чи належить графіку функції у = 3x² - 2x точка: А)M (1;-1); Б)

N(2;8)​

Ответы на вопрос

Отвечает Черняева Арина.

Ответ:

А) M(1;-1):

у = 3x² - 2x

у = 3(1)² - 2(1) = 1

Точка M (1;-1) не належить графіку функції.

Б) N(2;8):

у = 3x² - 2x

у = 3(2)² - 2(2) = 8

Точка N (2;8) належить графіку функції.

Объяснение: