У=3х+4 х-? якщо у=0;1​


Ответы на вопрос

Отвечает Ерёмина Катя.

Ответ:

Замість у підставимо 0 та 1 і розв'яжемо рівняння, щоб знайти значення х:

1.коли у=0:

0 = 3x + 4

3x = -4

x = -4/3

Отже, коли у=0, х = -4/3.

2.коли у=1:

1 = 3x + 4

3x = -3

x = -1

Отже, коли у=1, х = -1

Отвечает Павина Ксения.

Ответ:

х=-1 1/3; -1

Объяснение:

підставляємо крім y значення 0;1

якщо у=0, то 3х+4=0, 3х=-4, х=-4/3, х=-1 1/3

якщо у=1, то 3х+4=1, 3х=1-4, 3х=-3, х=-3/3 х=-1