СРОЧНО!!!(m=n)2 m чення при m = n (n-m)2 + m2-n2 + 5m +3n m+n​


Ответы на вопрос

Отвечает Филосова Вероника.

Відповідь:

Почнемо з розкриття скобок:

(m=n)² = m² - 2mn + n²,

(n-m)² = n² - 2mn + m²,

m² - n² = (m+n)(m-n).

Підставляємо ці вирази до даного виразу:

(n-m)² + m² - n² + 5m + 3n / (m+n) = (n² - 2mn + m²) + m² - n² + 5m + 3n / (m+n)

= 2m² - 2mn + 5m + 3n / (m+n).

Тепер застосуємо умову m=n:

2m² - 2mn + 5m + 3n / (m+n) = 2m² - 2m² + 5m + 3m / (m+m) = 8m / 2m = 4.

Отже, дане вираз дорівнює 4.

Tell AI what to do next…