850. З'ясуйте, яке з даних рiвнянь має лише один розв'язок, не має розв'язкiв, має безліч

розв'язків: 1) −5x = −3; 2) 0x = 0; 3) 0,14x = 0;

Ответы на вопрос

Отвечает Кабанов Ваня.

Ответ:

1) -5х=-3

х=-3:(-5)

х=3/5=0,6, має безліч розв'язків

2)0х=0

х=0:0

х=0, розв'язків не має

3)0,14х=0

х=0:0,14

х=0, розв'язків не має