9. Знайдіть координати точки перетину графіків функцій y = 14x i y = x + 26. варіанти відповідей

1.(1;2) 2.(2;24) 3.(2;28) 3.(-2;28)​

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Елизавета.

Ответ:

Розв'язок:

Прирівнюємо вирази, щоб знайти точку перетину:

14x = x + 26

13x = 26

x = 2

Підставляємо x в один з виразів, наприклад, y = 14x:

y = 14(2) = 28

Отже, координати точки перетину графіків функцій y = 14x i y = x + 26 дорівнюють (2;28).

Відповідь: 3.(2;28).