Чому дорівнює сума перших семи членів арифметичної прогресії (а n), якщо а ¹ = -3 і а ⁷ = 7


Ответы на вопрос

Отвечает Лумпер Давид.

Ответ:     14.

Объяснение:

а ¹ = -3 і а ⁷ = 7  S(7)=?

-----------

a(n)=a1+(n-1)d;

a(7) = -3+6d = 7;

6d=10;

d=10/6 = 5/3.

************

S(7)=n*(a1+a7)/2

S(7) = 7(-3+7)/2 = 7*4/2=14.