Знайдіть знаменник та десятий член геометричної прогресії 10; 20; 30; 40;


Ответы на вопрос

Отвечает Солнцева Алиана.

Ответ:

Объяснение:

Знаменник геометричної прогресії можна знайти, розділивши будь-який член на попередній:

знаменник = 20 / 10 = 2.

Для знаходження десятого члена геометричної прогресії можна скористатися формулою:

an = a1 * r^(n-1),

де a1 - перший член прогресії, r - знаменник, n - номер члена, який потрібно знайти.

У нашому випадку a1 = 10, r = 2, n = 10. Підставляємо значення в формулу:

a10 = 10 * 2^(10-1) = 10 * 2^9 = 5120.

Отже, знаменник геометричної прогресії дорівнює 2, а десятий член цієї прогресії дорівнює 5120.