(у-3)(3х+2)зробити з цього многочлен ​


Ответы на вопрос

Отвечает Даюнов Саша.

Відповідь:

Пояснення:

Перемножимо два множники, використовуючи розподільчий закон:

(у-3)(3х+2) = у(3х) + у(2) - 3(3х) - 3(2х) = 3xy + 2у - 9х - 6

Таким чином, даний вираз після розкриття дужок буде багаточленом 3xy + 2у - 9х - 6.