Прия кому значенні аргументу значення функції у = -2х+4 дорівнює 2,4?-1,61,60,8- 0,8


Ответы на вопрос

Отвечает Елизарьева Ника.

Ответ:

Щоб знайти значення аргументу x, при якому функція y = -2x + 4 дорівнює 2,4, потрібно розв'язати рівняння -2x + 4 = 2,4.

Спочатку віднімемо 4 від обох боків рівняння:

-2x = 2,4 - 4 = -1,6

Потім поділимо обидва боки на -2:

x = -1,6 / -2 = 0,8

Отже, значення аргументу x, при якому функція y = -2x + 4 дорівнює 2,4, дорівнює 0,8.