4 Функцію задано формулою 1/3x-12. Чи * належить графіку функції точка A(3;-11)?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бесшкурова Екатерина.

Объяснение:

Підставляємо замість х число 3, замість у число - 11 і перевіряємо рівність.

 \frac{1}{3}  \times 3 - 12 =  - 11 \\ 1 - 12 =  - 11 \\  - 11 =  - 11

Ліва частина дорівнює правій. Тому точка А(3;-11) належить графіку функції.