Обчисли 62²+2•62•38+38²


Ответы на вопрос

Отвечает Баширова Карина.

Ответ:

62² + 2•62•38 + 38² = 10000

Объяснение:

Можемо скористатися формулою квадрату додатка для обчислення виразу (a+b)²:

(a + b)² = a² + 2ab + b²

Застосуємо цю формулу до (62 + 38)²:

(62 + 38)² = 62² + 2 * 62 * 38 + 38²

Тоді вираз, який потрібно обчислити, буде рівним:

62² + 2 * 62 * 38 + 38² = (62 + 38)² = 100² = 10000

Отже, 62² + 2•62•38 + 38² = 10000.

Отвечает Хомко Юра.

Ответ:

62²+2×62×38+38²=3844+4712+1444=10000=10⁴