У геометричній прогресії перший член b1, знаменник q. Знайдіть суму її перших членів, якщо: b1=-3,

q=3,n=6​

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Ева.

Ответ:

Сума перших 6 членів геометричної прогресії визначається як S6 = b1(1 - qn)/(1 - q).

У цьому випадку S6 = -3(1 - 32)/(1 - 3) = -21.