!ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА! Розкладіть на множники: б) 1 – 125р3; З поясненням, якщо можна.


Ответы на вопрос

Отвечает Сухан Руслан.

Для розв'язання цього прикладу скористаємося формулою різниці кубів:

a^3 - b^3 = (a - b)(a^2 + ab + b^2)

Застосуємо цю формулу до даного виразу:

1 - 125r^3 = (1 - 5r)(1 + 5r + 25r^2)

Отже, ми отримали розклад виразу 1 - 125r^3 на добуток двох множників:

1 - 125r^3 = (1 - 5r)(1 + 5r + 25r^2)