Функцію задано формулою у=-3x+4. Знайдіть: 1) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює

-2; 4; 3,5; 2) значення аргументу, при якому значення функцiï дорiв- нює 1;-2; 4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мех Влада.

Відповідь:

Пояснення:

1)

y(-2) = -3(-2) + 4 = 6 + 4 = 10
y(4) = -3(4) + 4 = -12 + 4 = -8
y(3.5) = -3(3.5) + 4 = -10.5 + 4 = -6.5
2)
1 = -3x + 4 -3x = -3 x = 1

-2 = -3x + 4 -3x = -6 x = 2

4 = -3x + 4 -3x = 0 x = 0

Отже, коли y=1, x=1; коли y=-2, x=2; і коли y=4, x=0.