Розв'яжіть рівняння х-у=16​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Це рівняння можна розв'язати, виразивши одну зі змінних через іншу. Наприклад:

х - у = 16

х = 16 + у

Тепер ми можемо підставити вираз для х у друге рівняння або задачу, щоб знайти значення однієї змінної. Наприклад, якщо ми знаємо, що у = 5, то:

х = 16 + 5 = 21

Отже, розв'язок рівняння х - у = 16 при у = 5 буде х = 21.

Отвечает Должикова Полина.

Ответ:

Це лінійне рівняння з двома змінними, тому ми не можемо просто розв'язати його для однієї змінної. Але ми можемо виразити одну змінну через іншу і знайти їхнє числове значення при заданому умові.

Звідси х = у + 16.

Тепер, якщо ми знаємо значення однієї змінної, ми можемо знайти значення іншої змінної. Наприклад, якщо у = 10, то

х = у + 16 = 10 + 16 = 26.

Отже, при умові х - у = 16, можливо безліч рішень, інакше кажучи це є рівнянням з безліччю розв'язків.

Объяснение: