Не виконуючи побудови, знайдіть координати точок перетину з осями координат графіка функції у= 5 -

7х.

Ответы на вопрос

Отвечает Джумадилова Диляра.

Відповідь:

y=5-7x

З віссю х:

у=0, то 5-7х=0; -7х=-5; х= 5/7

(5/7;0)- точка перетину з віссю х.

З віссю у:

х=0, то у=5-7×0=5

(0;5)- точка перетину з віссю у.

Буду вдячна за лайк та найкращу відповідь)