Основою піраміди є ромб із діагоналями 8 см і 5 см. Знайдіть об’єм піраміди, якщо її висота

дорівнює 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Шелягов Пётр.

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі нам потрібно знайти площу ромба, який є основою піраміди, а потім використати формулу об'єму піраміди:

V = (1/3) * S * h

де V - об'єм піраміди, S - площа основи, h - висота піраміди.

Площа ромба може бути обчислена за формулою:

S = (d1 * d2) / 2

де d1 і d2 - діагоналі ромба.

Підставляючи відповідні значення, отримуємо:

S = (8 * 5) / 2 = 20 кв. см

Тепер можемо знайти об'єм піраміди:

V = (1/3) * S * h = (1/3) * 20 * 6 = 40 куб. см

Отже, об'єм піраміди дорівнює 40 куб. см.

Отвечает Глущак Олег.

Об'єм піраміди можна знайти за формулою:

V = (1/3) * S * h,

де S - площа основи, h - висота піраміди.

Для ромба площа обчислюється за формулою:

S = (d1 * d2) / 2,

де d1 та d2 - діагоналі ромба.

Підставляючи значення, отримуємо:

S = (8 см * 5 см) / 2 = 20 см²

V = (1/3) * 20 см² * 6 см = 40 см³

Відповідь: об'єм піраміди дорівнює 40 кубічним сантиметрам.