Знайти сьомий член геометричної прогресії з додатним знаменником, її третій і п'ятий член

відповідно дорівнюють - 32 і - 8 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Makalich Denis.

Ответ:

- 2

Объяснение:

По условию a_{3} =-32, a_{5} =-8, тогда
a_{5} =a_{1} *q^{4} , \\a_{3} =a_{1} *q^{2} , \\\frac{a_{5}}{a_{3}}  =\frac{a_{1} *q^{4}}{a_{1} *q^{2}} =q^{2} ,\\q^{2} =\frac{-8}{-32} =\frac{1}{4}

Найдём седьмой член прогрессии:
a_{7} =a_{5}*q^{2}  = -8*\frac{1}{4} =-2.