Знайти значення √162*50​


Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Валерий.

Відповідь: Нижче

Пояснення:

1) Ми можемо спростити корінь, тобто з \sqrt{162} ми маємо: 9\sqrt{2}.

2) Далі, маємо вираз: 9\sqrt{2} * 50, в якому треба обчислити добуток(9*50), що дорівнює 9*50=450

3) Додаємо до добутку \sqrt{2}, і отримуємо 450\sqrt{2}.

Відповідь: 450\sqrt{2}