Y=2x+6, якщо xy=6-x, якщо x>0​


Ответы на вопрос

Отвечает Егиазарян Арсен.

Ответ:

Объяснение:

Якщо x<0, то y не визначено, оскільки у виразі y=6-x від'ємник (x) більший за 6, а це протирічить умові, що x<0.

Якщо x=0, то з першого виразу y=6.

Якщо x>0, то за другим виразом y=6-x. Тоді підставляючи значення y у перший вираз, отримаємо:

6-x = 2x + 6

3x = 0

x = 0

Отже, якщо x>0, то y=6-x=6-0=6.

Отже, функція описується таким чином:

y = 6, якщо x = 0

y = 6 - x, якщо x > 0

Якщо x<0, то функція не визначена.