Визначте чи проходить графік функції y=-x-3 через точку A(-1,-4)


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Объяснение:ні не проходить


Отвечает Грухина Вероника.

Ответ:

ні, не проходить

Объяснение:

y=-x-3

в т.А(-1;-4) х=-1

отже в рівнянні треба знайти у

-(-1)-3=у

1-3=у

-2=у

а в т.А - -4

отже графік не проходить через точку