Скільки коренів має рівняння x+2=x-2?допоможіть!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Янчинський Максим.

Ответ:

Рівняння x+2=x-2 можна спростити шляхом віднімання x від обох його частин:

x+2-x = x-x-2

Отримуємо 2 = -2, що є неможливим. Таким чином, рівняння x+2=x-2 не має розв'язків, а отже, не має жодного кореня.

Объяснение: