Функцію задано формулою у = 5 x + 2. Яка з точок належить графіку цієї функції: a) (-10; 0); 6) (0;

2); B) (10; -3); r) (5; 0)?помогите пожалуйста дам 20б.​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Диана.

Ответ:

Б) (0, 2)

Объяснение:

a) (-10, 0):

y = 5x + 2

y = 5(-10) + 2

y = -48

Точка (-10, 0) не належить графіку функції.

б) (0, 2):

y = 5x + 2

y = 5(0) + 2

y = 2

Точка (0, 2) належить графіку функції.

в) (10, -3):

y = 5x + 2

y = 5(10) + 2

y = 52

Точка (10, -3) не належить графіку функції.

г) (5, 0):

y = 5x + 2

y = 5(5) + 2

y = 27

Точка (5, 0) не належить графіку функції.

Відповідь: Б) (0, 2)