Вкладник вніс до банку 20 000 грн під 15% річних. Який прибутоквін матиме через 3 роки?​


Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Александра.

Відповідь: фото

Пояснення:


Отвечает Корчагіна Дарина.

Ответ:

Объяснение:

Для розв'язання цієї задачі необхідно використати формулу складних відсотків:

S = P * (1 + r/100)^n,

де:

S - сума, яку вкладник отримає після n років

P - початкова сума вкладу (у нашому випадку 20 000 грн)

r - річна процентна ставка (у нашому випадку 15%)

n - кількість років (у нашому випадку 3)

Застосовуючи цю формулу, отримаємо:

S = 20 000 * (1 + 15/100)^3 = 20 000 * 1.15^3 = 27 087.50

Отже, через 3 роки вкладник отримає 27 087.50 грн, а його прибуток становитиме 7 087.50 грн.