СРОЧНО !!! Чи задовольняють значення х = 5 i y = -2 рівняння 5x-2y=10?


Ответы на вопрос

Отвечает Малихіна Еліна.

Ответ:

5*5-2*(-2)=25+4=29

10≠29

не подходит