Знайдіть log₇343x, якщо log₇x=4. Будь ласка!


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

log₇(343x) = 7

Объяснение:

Ми знаємо, що log₇x = 4, тобто 7 в четвертій степені дорівнює x:

x = 7⁴ = 2401.

Тепер, щоб знайти log₇(343x), ми можемо розкласти 343x на добуток двох чисел:

343x = 343 * 2401 = 7³ * 7⁴ = 7⁷.

Отже,

log₇(343x) = log₇(7⁷) = 7.