Обчісліть √(6 ^ 2 * 2 ^ 8)


Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Денис.

Ответ:

Це можна зробити за допомогою законів показників і коренів. Спочатку розкладемо вираз під коренем на прості множники:

√(6 ^ 2 * 2 ^ 8) = √(2 ^ 2 * 3 ^ 2 * 2 ^ 8) = √(2 ^ (2 + 8) * 3 ^ 2)

Потім скористаємося тим, що корінь з добутку дорівнює добутку коренів:

√(2 ^ (2 + 8) * 3 ^ 2) = √(2 ^ (10) * 3 ^ (2)) = √(2^10) * √(3^2)

Далі скористаємося тим, що корінь з степеня дорівнює степеню з показником, поділеним на два:

√(2^10) * √(3^2) = (2^(10/2)) * (3^(1)) = (4^5) * (3)

Нарешті обчислимо значення степеней і добутку:

(4^5) * (3) = (1024) * (3) = 3072

Объяснение: