Функцію задано формулою у=1/5 х +1. Яка х точкок лежить графіку цієї функції. очень срочно нужна!​


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Александр.

Відповідь:

Пояснення:

Щоб знайти точку x графіка функції, потрібно покласти y рівним 0 і розв'язати рівняння для x.

y = 1/5 x + 1

0 = 1/5 x + 1

1/5 x = -1

x = -5

Отже, точка x графіка функції дорівнює -5.