График функции y=kx+b пересекает оси координат в точках а (0 -4) і в(2 0) знайдідь значеня k і b


Ответы на вопрос

Отвечает Kozaev Badr.

За умовою задачі, точка а має координати (0, -4), тобто коли x=0, то y=-4. Підставивши ці значення до вихідної формули, маємо -4=k*0+b, тобто b=-4.

Точка в має координати (2,0), тобто коли x=2, то y=0. Підставивши ці значення до вихідної формули, маємо 0=k*2-4, тобто k=2.

Отже, значення k=2 та b=-4.

Ответ:

Объяснение: