Не будуючи графік функції y=8x-6,знайдіть координати точок його перетину з осями кординатами


Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Владислав.

Відповідь:

Координати точки перетину функції з ос'ю Ох (ось абсцис) будуть (x, 0), тому підставляємо y = 0 та розв'язуємо відносно x:

0 = 8x - 6

8x = 6

x = 6/8 = 3/4

Точка перетину функції з осію Ох має координати (3/4, 0).

Координати точки перетину функції з ос'ю Оу (ось ординат) будуть (0, y), тому підставляємо x = 0 та розв'язуємо відносно y:

y = 8(0) - 6

y = -6

Точка перетину функції з осію Оу має координати (0, -6).

Відповідь:координати точок перетину функції y = 8x - 6 з осями координат є: (3/4, 0) та (0, -6).