А 1 год = 100 хв Б 5 дм > 20 см В 1 ц < 100 кг Знайди значення виразів і виконай перевірку.

68 +25 70-36 Випиши позначення всіх вiдрiзкiв, які є радіусами кола. D A B C У гірлянді 16 білих надувних кульок, це на 8 більше, ніж роже- вих. Скільки рожевих кульок у гірлянді? На уроці діти вирiзали з картону многокутники. Учитель роздав Їм 18 аркушів червоного картону, зеленого - на 5 аркушів біль- ше, ніж червоного, а жовтого - на 7 аркушів менше, ніж зеле- ного. Скільки аркушів жовтого картону отримали діти?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жойкина Полина.

Ответ:

ааааа

Пошаговое объяснение:

1 буде Б

1ц=100кг

1 год≠100хв , 1 год це 60 хв

5 Дм =50см , 50см >20 см ( це правильно)

2.68+25=93 , 70-36=34

3 не зрозуміла так як немає фото

4. 16-8 = 8 рожевих . 16 білих , 8 рожевих

5.18+5=23 (зеленого) 23-7=16(жовтого)