ДАЮ ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА 1.3 . До складу української Прем'єр - ліги з футболу входять

16 команд . Упродовж сезону кожні 2 команди грають між собою два матчі . Скільки усього матчів буде зіграно за сезон ?А)120Б)128В)200Г)240Д)256​

Ответы на вопрос

Отвечает Фадеев Вася.

Ответ:

г) 240 Матчів ...........

Отвечает Тутов Никита.

Ответ: А) 120.

Объяснение:
Дано: 16 команд, кожні 2 команди грають між собою два матчі.

Кількість матчів між двома командами дорівнює 2.

Отже, загальна кількість матчів дорівнює кількості сполучень по 2 команди з 16 командами, поділена на 2 (щоб уникнути повторень).

Кількість сполучень по 2 з 16 командами обчислюємо за формулою:

C(16,2) = 16! / (2! * (16 - 2)!) = 16! / (2! * 14!) = (16 * 15) / 2 = 120.

Отже, загальна кількість матчів:

120 / 2 = 60.

Відповідь: А) 120.