Функцію задано формулою у = x + 6. Знайти значення аргументу, при якому значення функції дорівнює

7.

Ответы на вопрос

Отвечает Красногоров Кирюша.

Ответ: 1

Объяснение:

Підставляємо дані у формулу функції і отримуємо рівняння, яке необхідно вирішити:

у = x + 6

7 = x + 6

Віднімаємо 6 від обох сторін рівняння:

7 - 6 = x

1 = x

Отже, значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 7, дорівнює 1.