Чому дорівнює сума дванадцятого та чотирнадцятого членів ярифметичної прогресії якщо тринадцятий

член дорівнює 13 Срочнооо Даю 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Никулов Дима.

a12 + a14 = 2a1 + 24d

a12 + a14 = 2(13 - 12d) + 24d

a12 + a14 = 26 - 12d

Отже, сума дванадцятого та чотирнадцятого членів арифметичної прогресії буде рівна 26 - 12d.