10. Число 7 є коренем рівняння x2+px-14=0. Знайдіть значення p i другий корінь рівняння.​


Ответы на вопрос

Отвечает Малышко Вика.

Відповідь:

Пояснення:

За теоремою вієта

x1*x2=14

7*x2=14

x2=14/7=2

-p=x1+x2

-p=7+2=9

p=-9