Побудуйте графік рівняння 2,1х+0у=6,3 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Максим.

Ответ:

Для побудови графіка рівняння 2,1x + 0y = 6,3, необхідно спочатку відобразити його у вигляді функції залежності y від x, тобто y = f(x).

Почнемо з перетворення вихідного рівняння:

2,1x + 0y = 6,3

2,1x = 6,3

x = 6,3/2,1

x = 3

Тепер ми маємо точку на графіку, яка відповідає x = 3. Щоб знайти інші точки, можна довільно призначити значення x та використовувати відповідну формулу для знаходження y. Простіше всього призначити декілька значень x та побудувати таблицю значень:

x y

0 3

1 ?

2 ?

3 0

4 ?

5 ?

6 3

Ми знаємо, що рівняння має вигляд 2,1x + 0y = 6,3, що можна переписати як y = (6,3 - 2,1x) / 0. Ця формула дає нам спосіб знайти y для будь-якого значення x. Використовуючи її, ми можемо знайти інші значення для таблиці:

x y

0 3

1 1,5

2 0

3 0

4 1,5

5 3

6 3

Тепер, маючи таблицю значень, ми можемо побудувати графік, ставлячи точки з координатами (x, y) на координатну площину та з'єднуючи їх лінією:

        |

     4  |     *

        |  

     3  | *     *

        |    

     2  |   *  

        |  

     1  |     *

        |

     0  | *     *

        |

        --+--+--+--

          0  1  2  3  4  5  6   x

Отже, графік рівняння 2,1x + 0y = 6,3 - це пряма лінія, яка проходить через точки (0, 3), (3, 0) та (6, 3).