СРОЧНОО.знайдіть суму всіх натуральних чисел від 120 до 160​


Ответы на вопрос

Отвечает Хрусталёва Алина.

Объяснение:

S = (n/2) * (a + b)

a = 120, b = 160, n = 160 - 120 + 1 = 41 (зауважте, що ми додаємо одиницю, оскільки ми включаємо і останнє число 160 в послідовність).

S = (41/2) * (120 + 160) = 41 * 140 = 5740.