За 6 зошитів і 5 ручок заплатили 19 грн., а за 3 зошити і 2 ручки – 8,5 грн. Яка ціна одного

зошита та однієї ручки? СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Семёнова Валерия.

Объяснение:

Ціна зошита 1,5 грн, а ручки 2 грн

Отвечает Голева Юлия.

Зошит = Х; Ручка = У

1)

6х + 5у = 19

3х + 2у = 8,5

2)

6х = 19 - 5у           /:2

3х = 8,5 - 2у

3)

3х = 9,5 - 2,5у

3х = 8,5 - 2у

4)

9,5 - 2,5у   =   8,5 - 2у

у = 2

5)

3х = 8,5 - 2*2

х = 1,5

Отже, ціна одного зошита становить 1,5 грн, а ціна однієї ручки - 2 грн