Срооочно (-3х²у)²•(-2ху²)³


Ответы на вопрос

Отвечает Блок Вячеслав.

Давайте розглянемо вираз (-3х²у)²•(-2ху²)³ і розкриємо дужки та виконаємо обчислення.

Спочатку розкриємо дужки:

(-3х²у)² = (-3)² * (х²)² * у² = 9 * х⁴ * у²

(-2ху²)³ = (-2)³ * (х)³ * (у²)³ = -8 * х³ * у⁶

Після розкриття дужок отримуємо:

(-3х²у)²•(-2ху²)³ = (9 * х⁴ * у²) • (-8 * х³ * у⁶)

Тепер перемножимо коефіцієнти та врахуємо правила множення змінних:

(9 * х⁴ * у²) • (-8 * х³ * у⁶) = 9 * (-8) * х⁴ * х³ * у² * у⁶ = -72 * х⁷ * у⁸

Таким чином, вираз (-3х²у)²•(-2ху²)³ спрощується до -72 * х⁷ * у⁸.