8. Спростити вираз і знайти його значення 2x (3x - 5) -6( x² - 2x), якщо х = 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Староконь Алексей.

Объяснение:

2x(3x-5)-6(x²-2x)=6x²-10x-6x²-12x=-22x=

=-22×2=-44