Срочно!!!! Знайдіть значення виразу 18xy + 6x - 24y - 8 якщо y =0,4. 40балів дам!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Катя.

Ответ:

13.2х-17.6

Объяснение:

підставимо у=0.4

18ху+6х-24у-8 =18*x*0.4+6х-24*0.4-8

.....

виконаємо множення

18*0.4=7.2

24*0.4=9.6

......

перепишемо вираз

18*x*0.4+6х-24*0.4-8=7.2х+6х-9.6-8

приведемо подібні члени

7.2х+6х-9.6-8= 13.2х-17.6