Зараз матері 26 років,і її дочці 2 через скільки років мати буде у 5 разів старша за доньку

СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шафиков Марсель.

Ответ:

Через 4 роки

Объяснение:

Різниця у віці складає 26-2= 24 роки

нехай вік дівчинки х, а мати у

тоді система:

у-х=24                      у=х+24

у/х=5                        (х+24)/х=5

1+24/x=5 x=24/4=6

6-2=4 (різниця між віком дівчинки до і після)